WDOK GRASSE 20-09-2016 13

Za dziesięć dni, 20 września, odbędą się we Francji uroczyste obchody kolejnej edycji międzynarodowego wydarzenia: Memorial Day / La Flamme de l`Amite / Le Globe de la Paix a Grasse. Polskę, reprezentować będzie osoba, o której francuskie i włoskie media piszą, iż jest to: ZŁOTY GŁOS Z Warszawy ! O kim mowa ?

 

 

Anna Maria Adamiak – śpiewaczka operowa i operetkowa o niezwykłej barwie głosu sopran liryczno-dramatyczny.

 

WDOK GRASSE 20-09-2016 13

 

 

Kilka lat temu gdy Baron Kleiner de Grasse usłyszał jej głos, zapragnął usłyszeć ją na koncercie organizowanym podczas obchodów Światowego Dnia Rycerzy / World Day of Knights WDOK, którego jest twórcą i głównym propagatorem. Tak też się stało. Pani Anna, pojechała na zaproszenie Barona Hansa Adriana Kleiner de Grasse, do Włoch, gdzie wówczas odbywały się światowe obchody  tej organizacji.

 

WDOK GRASSE 20-09-2016

 

 

Jej wielki sukces, zaowocował zarówno przyjaźnią jak i kolejnymi zaproszeniami do reprezentowania Polski na koncertach i występach odbywających się w ramach światowych obchodów  World Day of Knights. Pani Anna z wielkim zaangażowaniem i pełną odpowiedzialnością, od kilku już edycji, reprezentuje nasz kraj na arenie światowych spotkań w ramach obchodów Dnia Rycerzy oraz  Eternal Flame / Płomienia Pokoju.

 

Baron Kleiner de Grasse z małżonką WDOK GRASSE 20-09-2016 14

Baron Hans Adrian Kleiner de Grasse z małżonką

 

Czym jest IOWDOK ? To Międzynarodowa Organizacja Światowego Dnia Rycerzy, która od wielu lat działa na arenie społecznej, edukacyjnej i kulturowej na poziomie międzynarodowym. W ścisłej współpracy z ministerstwami, instytucjami i organami państwowymi wielu krajów, IOWDOK realizuje projekty, kampanie i akcje dążące do zjednoczenia społeczeństw, stworzenia im lepszego życia, zainicjowania procesów pojednania i budowania mostów między pokoleniami, narodami i kulturami. W ramach tej organizacji działa 112 narodów i ponad 2000 miast na całym świecie! Działalność ta wspierana jest przez miliony ludzi, do dnia 20 września 2019 Płomień Przyjaźń odbędzie podróż po wszystkich kontynentach, jako symbol wzajemnego szacunku i przyjaźń między narodami i kulturami z całego świata.

 

WDOK GRASSE 20-09-2016 5

 

WDOK-grasse

 

Anna Maria Adamiak została zaproszona do otwarcia tegorocznej edycji Światowego Dnia Rycerzy „World Day of Knights”  połączonych z obchodami ETERNAL FLAME (Płomień Pokoju) FLAMME DE L’AMITIE WORLD DAY OF KNIGHTS w Grasse we Francji. Obchody te odbędą się 20 września 2016 roku.  Głównym finałowym punktem obchodów tego dnia będzie koncert Anny Marii Adamiak. Jesteśmy niezmiernie dumni z faktu iż mamy przyjemność być tam wraz z panią Anną. Specjalnie dla Was będziemy relacjonować całość obchodów tego święta,  w szczególności występ naszej rodaczki. Złoty głos z Warszawy, rozniesie się po całej Europie niosąc przesłanie pokoju !

 

 

Ville-de-Grasse-Memorial-Day-B

 

Serdecznie zapraszamy Was do uczestnictwa w tym wydarzeniu – spotkajmy się w Grasse !

 

 

Lidia Bąk / BE-ART exclusive.

Linki powiązane z tegorocznym  wydarzeniem:
http://www.world-day-of-knights.com/home.html
https://www.youtube.com/watch?v=eyhvy45crg8

 

oraz z wcześniejszymi edycjami i wizytą Barona Kleiner de Grasse w Polsce:
https://www.youtube.com/watch?v=fWHK00PsA_E
http://www.baronnie-kleiner-depalma.ch/baron-de-grasse.html

 

wywiad przeprowadzony z Anną Marią Adamiak dla BE-ART exclusive w marcu 2016r:
http://www.be-art.pl/lidia-bak-prezentuje/506-robie-to-co-kocham

 

 

Redakcja

Redakcja

be-art.pl Portal z Kulturą.
Informacje z kraju i ze świata - Wywiady - Felietony - Zapowiedzi wydarzeń artystycznych - Relacje z wernisaży - Projekty artystyczne -Patronaty medialne - Reklama - Prezentacja i sprzedaż sztuki.
Redakcja

Kontakt

Masz jakiekolwiek pytanie wyślij wiadomość.

Wysyłanie

 Copyright © Be Art 2015. All Right Reserved. Developed by Karol Sz.

 

Polityka Prywatności

 

Narzędzia ochrony prywatności

 
   
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account