renata-dziewonska-profil-2Renata Dziewońska – właścicielka autorskiej pracowni architektury i designu  Dziewońska Renata Architekt. Od ponad 16 lat urzeczywistnia marzenia klientów o własnym indywidualnym wnętrzu, które zachwyca i pomaga w codziennym życiu. Urodzona i zakochana w Warszawie. Z wykształcenia jest architektem. Studia skończyła na Politechnice Warszawskiej. Ukończyła też studia podyplomowe w Collegium Civitas w Warszawie na kierunku Stosunki Międzynarodowe i Dyplomacja oraz Akademia Zarządzania. Zakończyła też w 2015 roku roczne szkolenie z rozwoju osobowego „Quantum Leap”.

Od dzieciństwa zafascynowana rysunkiem i malarstwem. Swoją drogę naukową wybierała wśród uczelni oferujących rysunek. Podróżowała po Europie zdobywając doświadczenie jako architekt. Powróciła do Polski aby pracować w obecnie czołowej warszawskiej firmie architektonicznej JEMS.

Mając już doświadczenie założyła własną firmę i do dnia dzisiejszego projektuje pod szyldem pracowni autorskiej: wnętrza apartamentów, rezydencji i mieszkań, dworów i pałaców.  A ostatnio SPA i małych hoteli oraz nowoczesnych biur.[www.dziewonska.blogspot.com] [www.dziewonska-architekt.pl]

Renata Dziewońska została nagrodzona „Lwice Biznesu 2016”. Nagrody te przyznawane są przez miesięcznik „Law Business Quality”. Należy do Stowarzyszenia Architektów Polskich (SARP), jest członkiem Klubu Imperium Kobiet i należy do Lady Business Club. Jest też wolontariuszem.

„Pozytywne nastawienie do życia” jest jej mottem.

Redakcja

Redakcja

be-art.pl Portal z Kulturą.
Informacje z kraju i ze świata - Wywiady - Felietony - Zapowiedzi wydarzeń artystycznych - Relacje z wernisaży - Projekty artystyczne -Patronaty medialne - Reklama - Prezentacja i sprzedaż sztuki.
Redakcja

Kontakt

Masz jakiekolwiek pytanie wyślij wiadomość.

Wysyłanie

 Copyright © Be Art 2015. All Right Reserved. Developed by Karol Sz.

 

Polityka Prywatności

 

Narzędzia ochrony prywatności

 
   
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account