Fillo czyli Filip Brzeszczyński podzielił się ze słuchaczami swoimi przeżyciami we wzruszającym utworze Mogę Biec. Mocny przekaz kawałka trafi do każdego, przede wszystkim młodego pokolenia.

 

 

Fillo postanowił podzielić się swoimi emocjami w utworze Mogę Biec. Artysta chce pokazać słuchaczom, że każdy może dobiec do celu, a także że warto wziąć życie w swoje ręce. Młody raper pokazuje również, że dzielenie się emocjami z innymi ludźmi wcale nie jest złe.

Tworząc ten numer myślałem o tym, żeby każdy mógł się utożsamić z tym utworem. Każdy z nas kiedyś się zakochał i chce z daną osobą spędzić resztę życia i zaszyć się w magicznym miejscu – mówi raper.

Brzeszczyński realizował zdjęcia do teledysku w Warszawie. Sam nagrał klip – nie było to dla niego trudne, ponieważ realizował już między innymi teledysk do utworu Jeszcze Będzie Pięknie i Melanżowego Trybu B.R.O.

Kim jest Filip Brzeszczyński?

Fillo, czyli Filip Brzeszczyński urodził się w 2001 roku w Dąbrowie Górniczej niedaleko Katowic w województwie śląskim. Zajmuje się muzyką od dziecka. W wieku 12 lat dał swój pierwszy publiczny występ. Muzyką zajmuje się tak naprawdę od dziecka. Jak miałem 12 lat to zagrałem swój pierwszy publiczny występ więc muzyka od tamtego momentu towarzyszy mi aż do teraz. Na co dzień oprócz tworzenia muzyki, zajmuje się również realizacją materiałów wideo i teledysków dla artystów. Odpowiada za koncepcje klipów, a także montaż.

Kontakt

Masz jakiekolwiek pytanie wyślij wiadomość.

Wysyłanie

 Copyright © Be Art 2015. All Right Reserved. Developed by Karol Sz.

 

Polityka Prywatności

 

Narzędzia ochrony prywatności

 
   
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account