HELA ME RY – laureatka IV Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Szlakiem Bardów – wydała nowy singiel. Utwór nosi tytuł „Cztery pory i ser”. Jego wydawcą jest wytwórnia MTJ.

HELA ME RY to tak naprawdę Maria Helena Wądołowska. Jest piosenkarką, autorką tekstów i kompozytorką. Z wykształcenia – śpiewaczką operową i socjolożką. Jest absolwentką Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Pochodzi z Pruszkowa.
W swojej twórczości łączy elektroniczne brzmienie z motywem vintage. Jej piosenki mają charakter ironiczno-liryczny. Artystka poszukuje w nich żartobliwej formy opisu bezbrzeżnej żałości. Swoje teksty pisze o czymkolwiek i o wszystkim, co usiądzie jej na wątrobie. O toksycznej miłości, tęsknocie, telewizji, mediach społecznościowych, disco polo, wysokim czynszu, umowach śmieciowych, samotności, nudzie i wielu innych.
Jej nowy singiel nosi tytuł „Cztery pory i ser”. HELA napisała do niego słowa oraz muzykę. Za produkcję był odpowiedzialny Andrzej Izdebski. Utwór został wydany w ramach nagrody regularnie przyznawanej przez wytwórnię MTJ podczas Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Szlakiem Bardów. HELA ME RY jest laureatką czwartej edycji.
Piosenka jest dostępna w serwisach cyfrowych oraz na oficjalnym kanale artystki.
Słuchaj singla „Cztery pory i ser”:
Oglądaj teledysk:
HELA ME RY:
Międzynarodowy Festiwal Piosenki Szlakiem Bardów:

Kontakt

Masz jakiekolwiek pytanie wyślij wiadomość.

Wysyłanie

 Copyright © Be Art 2015. All Right Reserved. Developed by Karol Sz.

 

Polityka Prywatności

 

Narzędzia ochrony prywatności

 
   
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account