Jann nie przestaje zachwycać! Ten młody i niezwykle utalentowany artysta odkryty rok temu w ramach akcji FONOBO Pitcher, wypuścił właśnie nowy singiel. „Body Temperature” to emocjonalna i przejmująca ballada, która już teraz dostępna jest we wszystkich serwisach cyfrowych.

Jann zadebiutował rok temu w akcji FONOBO Pitcher singlem „Do you wanna come over?”. Utwór podbił serwisy streamingowe i zyskał setki tysięcy fanów – zarówno w kraju, jak i za granicą. Po sukcesie wydawnictwa, kontynuuje współpracę z wytwórnią FONOBO Label i wypuszcza kolejne kawałki, które zapowiadają jego pierwszą EP-kę. Kilka miesięcy temu wzruszał swoich słuchaczy piosenką „One missed call”, a dziś prezentuje kolejną nowość!
Utwór „Body Temperature” to wypełniona emocjami historia o tęsknocie i pragnieniu miłości. Delikatny wokal Janna w połączeniu z płynącymi łagodnie dźwiękami, tworzą niezwykle harmonijną i hipnotyzującą balladę, która zostaje w głowie na bardzo długo. Utwór idealnie wpisuje się w ponurą aurę za oknem i sprawdzi się na jesiennych i zimowych playlistach muzycznych.
Singiel „Body Temperature” od dziś dostępny jest we wszystkich serwisach cyfrowych oraz na kanale FONOBO Label na YouTube. Kawałkowi towarzyszy subtelny obraz w reżyserii Krystiana Boguckiego.
BIO
Niezwykle uzdolniony i wrażliwy dwudziestojednolatek. Z muzyką związany od dziecka. Śpiewał w Operze Narodowej, uczęszczał do szkoły artystycznej Flynn Performing Arts w Newry oraz studiował songwriting na prestiżowej londyńskiej uczelni BIMM. Dysponuje niezwykle rzadkim głosem – kontratenorem. Mimo klasycznego wykształcenia, w swojej twórczości stawia na ambitny pop oraz muzykę alternatywą. Debiutował w FONOBO Pitcher singlem „Do you wanna come over?”, którym zachwycił setki tysięcy słuchaczy na całym świecie. Aktualnie współpracuje z producentami m.in. z Polski oraz Wielkiej Brytanii i tworzy materiał na debiutancką EP-kę.
Słuchaj singla „Body Temperature”:
Jann:

Kontakt

Masz jakiekolwiek pytanie wyślij wiadomość.

Wysyłanie

 Copyright © Be Art 2015. All Right Reserved. Developed by Karol Sz.

 

Polityka Prywatności

 

Narzędzia ochrony prywatności

 
   
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account