Debiutancka płyta zespołu Pozory pt. „ Wahania ” nie doczeka się jednego dnia premiery, będzie miała ich dziewięć. Pierwsza data przypada na 29 stycznia 2021 roku (piątek) i dotyczy utworu pt. „ Posiadanie”. Zespół opublikuje kolejne 8 nagrań w okresie luty-wrzesień, w każdy ostatni piątek miesiąca.

 

 

 

„Posiadanie” nie jest typowym radiowym hitem. Utwór otwiera płytę, a co za tym idzie – wprowadza słuchacza do pozornej rzeczywistości i pokazuje wrażliwość zespołu.

„Posiadanie ” można odsłuchać w serwisach streamingowych oraz na kanale YouTube zespołu.

Realizacją i produkcją płyty “Wahania” zajął się Mieszko Radwański, który realizuje nagrania dla dużych polskich wydawców (m.in. Agora, Nextpop, Warner, Fonografika) . Swojego głosu w dwóch utworach użyczył Piotr Niesłuchowski, finalista pierwszej edycji Voice of Poland, współpracujący obecnie ze Skubasem.

Pozory – trio z Warszawy powstałe w 2019 roku. Zespół tworzy gitarową muzykę alternatywną z elementami elektroniki. M. Ochijewicz, M. Dawidczyk, J. Wojnar.

Grają tak jak czują.
Piszą to co myślą.
Nie ściemniają.

Teksty grupy to pozory nostalgii za drażami korsarzami i optymizmu, że miasto nie musi być toksyczne. Pozory poprzez muzykę chcą celebrować niedoskonałości i chaotyczny indywidualizm. Brzmieniowo inspirują ich m.in. Jack White i Arctic Monkeys.

Kontakt

Masz jakiekolwiek pytanie wyślij wiadomość.

Wysyłanie

 Copyright © Be Art 2015. All Right Reserved. Developed by Karol Sz.

 

Polityka Prywatności

 

Narzędzia ochrony prywatności

 
   
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account