Od dzisiaj we wszystkich serwisach streamingowych oraz na kanale FONOBO Label na YouTube dostępny jest najnowszy singiel Ralpha Kaminskiego. Utwór „Biegnij razem ze mną” zapowiada album „KORA”, którym artysta oddaje hołd twórczości zespołu Maanam i Kory. Płyta ukaże się 15 października 2021 r. i już teraz dostępna jest w przedsprzedaży.

 

 

Piosenka „Biegnij razem ze mną” pochodzi z debiutanckiego albumu studyjnego zespołu Maanam wydanego czterdzieści lat temu. Ralph Kaminski sięgnął po ponadczasową twórczość Kory i grupy Maanam, przepuszczając ją przez filtr intymności. Utwory zyskały nie tylko nowe aranżacje, ale także dzięki swoistej dekonstrukcji dokonanej przez artystę, udało się z nich wydobyć nowe tropy i znaczenia. Na krążku znajdziemy zarówno wielkie przeboje, jak choćby „Wyjątkowo zimny maj” czy „Po prostu bądź”, jak i piosenki mniej znane. Nowe wydawnictwo artysta zapowiada słowami: „Kora” to opowieść o tęsknocie i głodzie miłości. Utwory zespołu Maanam i Kory odzwierciedlają nastroje dzisiejszych czasów.

Kaminski podbił polską scenę i zdobył serca słuchaczy „Morzem” i „Młodością”, dwoma autorskimi albumami. „KORA” rozpoczyna kolejny etap w artystycznej drodze Ralpha.

Główną inspiracją powstania albumu był koncert-spektakl „KORA”, który Ralph zaprezentował na tegorocznym Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.

W pracy przy aranżacjach oraz podczas nagrań w studiu, towarzyszyli Ralphowi znakomici muzycy: Bartek Wąsik – fortepian, wokale, Michał Pepol – wiolonczela, wokale, Wawrzyniec Topa – bas, skrzypce, wokale, Paweł Izdebski – gitara, wokale, Wiktoria Bialic – perkusja, wokale. Nagrania zostały zrealizowane na tzw. setkę, dzięki czemu udało się zachować koncertową energię.

Album ukaże się 15 października 2021 r. i już teraz dostępny jest w przedsprzedaży.

Zamów album „KORA” w przedsprzedaży:
https://www.mtj.pl/sklep/kora/

Słuchaj singla „Biegnij razem ze mną”:
https://backl.ink/148705494

Oglądaj teledysk:
https://www.youtube.com/watch?v=xfcubnKKAxU

Ralph na FB: https://www.facebook.com/kaminskiralph/
Ralph na IG: https://www.instagram.com/ralphkaminski/?hl=pl
Ralph na YT: https://www.youtube.com/channel/UC915fOUSiooWDjnpzl3HLmA

Subskrybuj kanał FONOBO Label:
https://www.youtube.com/user/FONOBOlabel

Kontakt

Masz jakiekolwiek pytanie wyślij wiadomość.

Wysyłanie

 Copyright © Be Art 2015. All Right Reserved. Developed by Karol Sz.

 

Polityka Prywatności

 

Narzędzia ochrony prywatności

 
   
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account