8 marca to znakomita okazja, by zrobić coś dobrego, ale nie tylko dla osób nam najbliższych, które są częścią naszego życia, ale także dla tych, które bardzo potrzebują naszej pomocy. Firma Redro przygotowała autorską kolekcję plakatów, z których część zysków zostanie przekazana na rzecz Fundacji, która wspiera kobiety dotknięte przemocą.

 

 

Ile osób, tyle pomysłów na prezent z okazji 8 marca. Naszą mamę, żonę, siostrę czy przyjaciółkę możemy obdarować bukietem, ulubionymi słodkościami, książką lub biletem na koncert. Firma Redro ma dla nas jednak inną propozycję. Unikalny plakat stworzony wraz z polską, utalentowaną ilustratorką. Do wyboru mamy aż 10 wzorów, wchodzących w skład kolekcji „Kobiecość”, które prezentują różne kobiece cechy – wrażliwość i kreatywność, ale także siłę czy niezależność. Grafiki zrywają ze stereotypowym wizerunkiem kobiety, pokazując, że nie ma jednego kanonu piękna ani jednego sposobu na życie. Ich pozytywny charakter będzie wywoływał uśmiech na twarzy obdarowanej osoby każdego dnia, a część zysków ze sprzedaży plakatów trafi do Centrum Praw Kobiet, wspomagając ich działania w walce z przemocą.

Fundacja ta pomaga kobietom w całej Polsce, nie tylko oferując schronienie, pomoc prawną i psychologiczną, ale również swoją obecność podczas rozpraw sądowych. Co więcej, organizuje też szkolenia i warsztaty, a także walczy ze schematami, głośno kwestionując utarte schematy, jakie tkwią w naszym społeczeństwie.

Akcja zorganizowana przez Redro.pl potrwa przez cały marzec, a plakaty, które wspomogą działalność Centrum Praw Kobiet, można znaleźć tutaj: https://redro.pl/plakaty/kolekcje/kobiecosc/

Patroni medialni: Republikakobiet.pl, Planetakobiet.com.pl, IKmag.pl, Female.pl, Businesswomanlife.pl, Polki.pl.

Kontakt

Masz jakiekolwiek pytanie wyślij wiadomość.

Wysyłanie

 Copyright © Be Art 2015. All Right Reserved. Developed by Karol Sz.

 

Polityka Prywatności

 

Narzędzia ochrony prywatności

 
   
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account