RK senza tregua obraz web

Niebanalne prace jednego z artystów skupionych w BE-ART exclusive możecie nabyć na stronach naszej galerii. Te zdjęcia wychodzą poza granice fantazji. Główne źródło inspiracji stanowią dla artysty obserwowani ludzie.

 

– Fotografia może być zabawą, pracą lub pasją, a w moim przypadku to nawet coś więcej. Tworzę na granicy wyobraźni, rzeczywistości i lekkiego szaleństwa. Zwracam uwagę na warstwę psychologiczną. Chcę pokazywać nie tylko samą twarz, ale i emocje, jakie drzemią w każdym  z nas. – opowiada Radosław Kwast sygnujący swoje prace nazwą Niebieska Cytryna.

 

RK senza tregua obraz web

 

Fotograf podejmuje trudne zadanie uchwycenia tych emocji  za pomocą barw i faktur. Korzysta z motywów zwierzęcych i folkloru, a w jego portretach tkwią wszystkie żywioły. Co więcej, nie korzysta z rekwizytów, nie wprowadza elementów krajobrazu –  cały spektakl rozgrywa się na ludzkim ciele.  Autor drukuje swoje prace na bawełnianym płótnie i oprawia w drewniany blejtram. Każdy powstały w ten sposób foto-obraz, posiada  certyfikat autentyczności i limitowany wydruk.

Zdjęcia opatrywane są jedynie włoskimi tytułami, bo właśnie we Włoszech wszystko się zaczęło.

– Tę artystyczną cząstkę duszy odkryłem podczas podróży do Włoch. Zarówno kraj i ludzie zainspirowali mnie do tworzenia tego typu prac.

 

 

rk 1

Próba ich interpretacji okazuje się niełatwym zadaniem. Tu nic nie jest podane wprost.

A przecież o to w fotografii artystycznej chodzi !

 

Zapraszamy do galerii prac Radosława Kwasta !

 ZOBACZ I KUP !

BE-ART exclusive

 

Redakcja

Redakcja

be-art.pl Portal z Kulturą.
Informacje z kraju i ze świata - Wywiady - Felietony - Zapowiedzi wydarzeń artystycznych - Relacje z wernisaży - Projekty artystyczne -Patronaty medialne - Reklama - Prezentacja i sprzedaż sztuki.
Redakcja

Kontakt

Masz jakiekolwiek pytanie wyślij wiadomość.

Wysyłanie

 Copyright © Be Art 2015. All Right Reserved. Developed by Karol Sz.

 

Polityka Prywatności

 

Narzędzia ochrony prywatności

 
   
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account