ARTAS iX to oparty na sztucznej inteligencji, jedyny na świecie robotyczny system do przeszczepu włosów, którego twórcą jest „ojciec” dobrze wszystkim znanego robota chirurgicznego Da Vinci. Pobiera i implantuje mieszki włosowe pod „okiem” lekarza. Jest to światowy lider w zabiegach transplantacji włosów.

 

Utrata włosów to zjawisko powszechne, które dotyczy ponad 1,2 miliarda ludzi na świecie. Artas stanowi przełom w zabiegach transplantacji włosów. Robot przeniósł  tematykę przeszczepów w inny wymiar. Artas wykorzystuje najnowocześniejszą technologię robotyczną (200 patentów!) do wspomagania lekarzy w trudnych, powtarzalnych i precyzyjnych ruchach. Technologia ta redukuje ryzyko błędu ludzkiego. Jest sprawdzona klinicznie, zaaprobowana przez FDA.

Zabiegi przeprowadzone tą metodą zapewniają pacjentowi naturalny rezultat przeszczepu bez szwów oraz bliznowaceń i bez uszkodzeń istniejących włosów. Gwarantuje także wyjątkowo krótki okres rekonwalescencji. Algorytmy sztucznej inteligencji i obrazowanie cyfrowe Artas są używane do identyfikacji i wyboru najlepszych mieszków włosowych do zbioru, przy jednoczesnym zachowaniu estetycznego wyglądu skóry dawcy-wszystko pod kontrolą lekarza. System Artas iX jest rewolucyjny, ponieważ tworzy również miejsca implantacji, jednocześnie chroniąc zdrowe włosy i co najważniejsze implantuje grafty. Precyzja i właściwe rozmieszczenie mieszków włosowych jest niezbędne do uzyskania trwałego, naturalnego i pożądanego efektu.

System Artas to teraźniejszość i przyszłość transplantologii włosów. Pacjenci, którzy do tej pory nie chcieli poddać się przeszczepowi z powodu lęku przed inwazyjnością tradycyjnych metod nareszcie mają alternatywę.

Expert: dr Antoni Krajewski z  Kliniki Przeszczepu Włosów

Sienna 86

00-815 Warszawa

www.przeszczepywlosow.com

Lekarz medycyny estetycznej i absolwent Akademii Medycznej w Łodzi. Specjalista w dziedzinie transplantacji włosów. Od 2012 roku odbywa specjalizację w warszawskim oddziale Chirurgi Ogólnej i Naczyniowej Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego. Od 2016 roku kształci się w zakresie mało inwazyjnej metody transplantacji włosów – Fullicator Unit Extraction (FUE) – z zastosowaniem zautomatyzowanego systemu ARTAS pod okiem wybitnego Dr Darius’a Alamouti w Herne w Niemczech.

Kontakt

Masz jakiekolwiek pytanie wyślij wiadomość.

Wysyłanie

 Copyright © Be Art 2015. All Right Reserved. Developed by Karol Sz.

 

Polityka Prywatności

 

Narzędzia ochrony prywatności

 
   
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account