Dawno nie pisaliśmy co słychać u naszego zaprzyjaźnionego Duetu JaHa. Otóż Hania i Jacek wielkimi krokami zbliżają się do premiery szóstej już bajki w Teatrze Kamienica.

Premiera odbędzie się już w najbliższą niedzielę o godz. 12:00, na Scenie Parter w Teatrze Kamienica. Wczoraj obserwowaliśmy próby generalne i musimy przyznać, że JaHa w połączeniu z czterema dziewczynkami, które na zmianę kreują rolę Czerwonego Kapturka, tworzą na scenie mieszankę wybuchową! Tego w Kamienicy jeszcze nie było! Po raz pierwszy Duet JaHa zagra z dziecięcymi aktorkami, po raz pierwszy w większym składzie i po raz pierwszy ze znakomitą polską aktorką Zofią Czerwińską, w roli Babci! Wspaniałą choreografię stworzyła utalentowana choreografka młodego pokolenia Angelika Paradowska, zaś opracowaniem muzycznym zajął się świetny pianista Tomasz Wielechowski. No i jeszcze kolorowe kostiumy i scenografia w wykonaniu duetu Barbara Koczarowa i Agata Stanula.

Efekty pracy Hani i Jacka możecie oglądać już od soboty w Teatrze Kamienica, a w niedzielę wielka gala premierowa. Paparazzi, czerwony dywan, muffinki i szampan bezalkoholowy. „Czerwony Kapturek w wielkim mieście” to bajka dla dzieci i dorosłych, od 6-go roku życia. Z Wilkiem, Babcią, Anną Gajową (tak, tak, Gajowego nie będzie;) i Internetem w tle. A po spektaklu kapitalne warsztaty dla Waszych milusińskich dotyczące bezpieczeństwa w mieście i w Internecie.

 

Odwiedźcie koniecznie Teatr Kamienica i trzymajcie kciuki za Duet JaHa!
materiał źródłowy: Duet JaHa
Redakcja

Redakcja

be-art.pl Portal z Kulturą.
Informacje z kraju i ze świata - Wywiady - Felietony - Zapowiedzi wydarzeń artystycznych - Relacje z wernisaży - Projekty artystyczne -Patronaty medialne - Reklama - Prezentacja i sprzedaż sztuki.
Redakcja

Kontakt

Masz jakiekolwiek pytanie wyślij wiadomość.

Wysyłanie

 Copyright © Be Art 2015. All Right Reserved. Developed by Karol Sz.

 

Polityka Prywatności

 

Narzędzia ochrony prywatności

 
   
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account