„Tworzyć, zmieniać, kreować – odważnie kroczyć do przodu w kierunku obranego celu !” 

Od stycznia 2017r.  jako redaktor naczelna jestem odpowiedzialna za be-art.pl PORTAL Z KULTURĄ. Na łamach naszego portalu, czytelnik dowiaduje się o historii designu, filmu, sztuki czy architektury. Znajdziecie u nas, aktualne wydarzenia z życia kulturalnego w kraju i na świecie. Wspieramy akcje i projekty artystyczne, poprzez patronat medialny oraz wsparcie promocyjne na social mediach. Na łamach naszego portalu, umożliwiamy artystom prezentację i promocję ich twórczości. Jestem dumna z faktu,  iż udało mi się tak poprowadzić Portal z Kulturą, aby nie ograniczał się on,  wyłącznie do tematów związanych ze sztuką. Naszymi gośćmi są także przedstawiciele świata biznesu i reprezentanci światowych organizacji krzewiących szeroko rozumianą kulturę, pokój i jedność, bez względu na pochodzenie, rasę czy religię.

Lidia Bąk

Rok 2018 przynosi wiele zmian na Portalu z Kulturą. Jako portal rozwijamy nasz internetowy serwis oraz nowy kanał na YouTube. Już w tym tygodniu rozpoczynamy nagrania, montaż, a następnie publikację i promocję, od dawna zapowiadanego cyklu video wywiadów ! 

Jest to cykl spotkań i rozmów zawierający inspirujące wywiady z ludźmi biznesu, kultury i sztuki. Pierwszy inauguracyjny odcinek, nagrywamy już w najbliższy piątek. Naszym gościem będzie żywa legenda polskiego filmu.  Kto to taki ? Dowiecie się z emisji – na którą już dzisiaj serdecznie zapraszam!

 

 

NADSZEDŁ TWÓJ CZAS !

Czas aby świat usłyszał o Tobie.

Opowiedz innym swoją historię, pokaż swoją twarz, zaprezentuj swój biznes, swoją twórczość, swoje osiągnięcia.

Fakty – mówią, historie – sprzedają.

Stań z drugiej strony kamery i opowiedz światu swoją historię!

 

 

Zgłoś się do udziału w programie jako gość i rozmówca, naszych spotkań.

Zostań partnerem naszego cyklu i reklamuj swoją markę, swój biznes jako sponsor naszych cyklicznych emisji.  

ZAPEWNIAMY REKLAMĘ I PROMOCJE !

 

Na Wasze zgłoszenia czekamy pod redakcyjnym adresem : redakcja@be-art.pl   w temacie wiadomości wpisz „WYWIAD”

 

Lidia Bąk - redaktor naczelna
www.lidiabak.pl
Lidia Bąk

Lidia Bąk

Założycielka portali promujących sztukę i artystów, obejmujących patronatem medialnym wydarzenia artystyczne i kulturalno-oświatowe.Od stycznia 2017r. – redaktor naczelna portalu be-art.pl

Ukończyła Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie,zdobywając tytuł mgr ekonomii na kierunku „Organizacja i Zarządzanie”. Stypendystka rządu francuskiego – Ecole Supérieures de Commerce et d’Entreprise a Poitiers., wiecej...
Lidia Bąk

Kontakt

Masz jakiekolwiek pytanie wyślij wiadomość.

Wysyłanie

 Copyright © Be Art 2015. All Right Reserved. Developed by Karol Sz.

 

Polityka Prywatności

 

Narzędzia ochrony prywatności

 
   
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account