Czasy, kiedy prowadzenie firmy było domeną mężczyzn, minęły bezpowrotnie. Kobiety stoją na czele już co trzeciego biznesu w Polsce, a ich liczba stale rośnie. Jesteśmy przedsiębiorcze, zdeterminowane i ciężko pracujemy, by osiągnąć sukces. Zobacz, jak się wyróżnić na tle konkurencji, znaleźć potencjalnych klientów i wypromować swoją markę lub usługę m.in. przy pomocy sieci społecznościowej BrainMakeover.online!

 

 

Sposoby promowania kobiecego biznesu lub usługi

Odważyłaś się zawalczyć o swoje marzenia i założyłaś firmę lub zostałaś freelancerką. Zapewne już wiesz, że to dopiero pierwszy, najłatwiejszy krok, do stania się niezależną kobietą, czerpiącą korzyści z bycia na swoim. By świat dowiedział się o Tobie, Twojej innowacyjnej marce lub nowatorskich usługach, niezbędna jest odpowiednia promocja i poszerzanie swojej sieci kontaktów biznesowych. W zależności od tego, jakim dysponujesz budżetem na reklamę, możesz wykorzystać różne metody.

Kiedy masz duży budżet na promocję

Sposobów na promocję marki i usług jest wiele. Niestety, jak to w życiu bywa, o możliwościach z ich skorzystania decydują zasoby finansowe, jakimi dysponujesz w swojej firmie. Jeśli masz przeznaczony znaczny budżet na reklamę i promocję, do sprawdzonych i tradycyjnych metod należą m.in.: ulotki i nalepki reklamowe, oryginalne gadżety promocyjne, bywanie na branżowych eventach i konferencjach oraz uczestnictwo w organizowanym podczas tych wydarzeń networkingu. Kolejnymi miejscami, gdzie możesz reklamować swoją markę i usługi są artykuły w prasie, spoty radiowe, reklamy telewizyjne i internetowe.

Gdy masz ograniczony budżet na promocję

Jako właścicielka kobiecego biznesu lub freelancerka zapewne doskonale sobie zdajesz sprawę, że posiadanie osobistej strony WWW, sklepu internetowego oraz profili w mediach społecznościowych to podstawa, by być widoczną w sieci.

Jeśli szukasz nowych, bezkosztowych, możliwości promowania swojej firmy oraz chciałabyś nawiązać wartościowe biznesowe relacje z innymi przedsiębiorczymi kobietami, wspaniałe możliwości oferuje BrainMakeover.online – nowoczesna sieć społecznościowa dla kobiet biznesu, w której promujesz swoją markę i usługi za darmo! Dzięki platformie masz możliwość zaprezentować siebie i swoje umiejętności oraz umieścić profil firmowy w katalogu usług dla kobiecych biznesów. Obecność marki w katalogu usług niewątpliwie zwiększa Twoją widoczność i pozwala potencjalnym klientkom nawiązać z Tobą szybki kontakt poprzez platformę lub przejście na stronę. Możesz tworzyć oferty specjalne dla innych użytkowniczek, prowadzić własny klub o tematyce związanej z usługami oraz (jeśli Twoja firma będzie wyróżniona na stronie głównej) uczestniczyć w programie mastermind.

Zobacz: https://brainmakeover.online/

Jak napisać artykuł https://brainmakeover.online/blog/zostan-liderem-mysli/

Jak znaleźć się w Katalogu usług https://brainmakeover.online/darmowa-promocja-kobiecych-biznesow/

Facebook:

https://www.facebook.com/brainmakeover

Zobacz film: https://www.youtube.com/watch?v=rNIe_Q-eHdU

Anna Abramowska

Kontakt

Masz jakiekolwiek pytanie wyślij wiadomość.

Wysyłanie

 Copyright © Be Art 2015. All Right Reserved. Developed by Karol Sz.

 

Polityka Prywatności

 

Narzędzia ochrony prywatności

 
   
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account