Tego jeszcze nie było – maseczkowe szaleństwo ogarnie całą Polskę! 10 000 Polek weźmie udział w akcji testowania masek na żywo. To będzie pierwszy taki rekord w Polsce, a może i na świecie! Za ten niecodzienny challenge odpowiada marka pielęgnacyjna nr 1 w Korei, MEDIHEAL. W akcji udział wezmą także KATOSU – mistrzyni makijażu i ambasadorka marki, Miss Polonia – Natalia Gryglewska, laureatki konkursu piękności: Agata Biernat, Milena Sadowska, Klaudia Wonatowska, Karolina Bielawska, Grupa BTS Army oraz grono tik-tokerek. Ty też odbierz swoją maseczkę w drogerii HEBE i dołącz do wyzwania KATOSU!

 

 

Bicie rekordu z MEDIHEAL to będzie wielki wydarzenie i nietypowy challenge, który ogranie całą Polskę! Już 20 czerwca na kanale HEBE 10 000 Polek wspólnie z KATOSU, Miss Polonią oraz laureatki konkursu przetestują na żywo kojąco-nawilżające maski z limitowanej edycji, sygnowanej przez bijący rekordy popularności zespół K-POP – BTS. Wspólne bicie rekordu startuje o godzinie 20:00.

Co należy zrobić, aby dołączyć do wyzwania i wziąć udział w biciu rekordu?

  • Od 14 do 19.06 w drogeriach HEBE w całej Polsce razem z kartą Hebe odbierz za 1 grosz swoją maseczkę
  • 20.06 między godziną 20:00 a 23:59 opublikuj na swoim profilu Instagram zdjęcia lub film z testowania maski Mediheal BTS z oznaczeniem #rekordmediheal

KATOSU, ambasadorka marki, nieprzypadkowo rzuciła wyzwanie Polkom, w tym najpiękniejszym. Codzienna pielęgnacja to podstawa na drodze do piękna. Bicie rekordu odbędzie się przy użyciu masek MAEDIHEAL, topowej marki w kategorii kosmetycznych masek w płachcie, inspirowanej koreańską pielęgnacją i medycyną estetyczną. Wyróżniki marki to skuteczność pielęgnacji, opartej na koreańskich, innowacyjnych maskach w płachcie, bogatych w składniki aktywne. MEDIHEAL stawia na skuteczność, idącą w parze z zaawansowanymi technologiami przyszłości.

Akcja pod hasłem #RekordMediheal to element tegorocznej kampanii promocyjnej marki, opartej na kanałach digitalowych i influence marketingu. Adresowana jest do kobiet lubiących nowinki kosmetyczne i ceniących skuteczność w pielęgnacji. W jej ramach marka przygotowała do rozdania 10 000 masek, które Polki będą mogły odebrać w drogeriach HEBE. Uczestnicy wyzwania będą mogli wziąć udział także w specjalnym konkursie, wspierającym kampanię. Akcję wspiera również ambasadorka marki KATOSU, która rzuciła wyzwanie także innym influencerom.

Marka MEDIHEAL jest opracowywana w innowacyjnym laboratorium R&D, w nowoczesnej fabryce w Korei, która korzysta z najnowszych rozwiązań technologicznych w produkcji masek w płachcie. Unikatowe płachty i formulacje wykorzystywane przez MEDIHEAL to istotny wyróżnik marki na rynku.

MEDIHEAL – kosmetyczne maski w płachcie. Skuteczność koreańskiej kosmetologii – gwarancja doskonałej cery.

 

Kontakt

Masz jakiekolwiek pytanie wyślij wiadomość.

Wysyłanie

 Copyright © Be Art 2015. All Right Reserved. Developed by Karol Sz.

 

Polityka Prywatności

 

Narzędzia ochrony prywatności

 
   
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account