Czołowi sportowcy, aktorzy i influencerzy wzięli udział w jubileuszowej, bo 10 już edycji dobroczynnego projektu gwiazd Pomaganie_Jest_Trendy, w ramach którego pomagają nie tylko w pozyskiwaniu środków na pomoc wcześniakom, ale również w budowaniu świadomości nt. produktów konopnych i wszechstronności zastosowania tej wyjątkowej rośliny.

 

 

 

Joanna Jędrzejczyk, Krzysztof Piątek, Cezary Pazura, Wiktor Zborowski, Q-Czaj, Akop Szostak, Krzysztof Włodarczyk, siatkarze i piłkarze ręczni MKS Kalisz czy Dawid Ogrodnik, to tylko niektóre z gwiazd, które włączyły się w akcję fundacji, której celem jest gromadzenie funduszy na rzecz zakupu sprzętu medycznego dla szpitali, dedykowanego ratowaniu życia wcześniaków. Gwiazdy zachęcają do zakupu produktów z segmentu zdrowej żywności oraz produktów konopnych stworzonych z wizerunkiem fundacyjnej maskotki Duszka Babu, z których sprzedaży generowane są zyski na cele statutowe fundacji.

Gwiazdy wzięły udział w nagraniu bajki o przygodach fundacyjnego Duszka Babu, których premiera video zapowiedziana została na święta Bożego Narodzenia.
Bajkę zobaczyć będzie można w internecie oraz w niektórych kinach na terenie kraju – po nowy roku ukaże się z kolei na płytach dołączonych do wydania książkowego.
Gwiazdy wcielili się w rolę, w których opowiadają o wpływie CBD na leczenie nowotworów, stwardnienia rozsianego czy padaczki, chcąc edukować tym samym społeczeństwo, jednocześnie zachęcając je do pomagania.

– W tym roku skupiamy się na pozyskaniu funduszy, za które zamierzamy kupić , a następnie przekazać szpitalom możliwie jak najwięcej mierników biluribiny. To sprzęt, dzięki któremu personel medyczny będzie mógł dokonywać bezstresowego i bezbolesnego pomiaru żółtaczki bez nakłuwania, co jest bardzo istotne zwłaszcza w kontekście delikatnej skóry wcześniaków. Każdy może pomóc nam osiągnąć cel na trzy sposoby, po pierwsze przekazując 1% swojego podatku, poprzez wpisanie w swoim PIT naszego numeru KRS 0000608718, po drugie poprzez zakup produktów z Duszkiem Babu w lokalnych sklepach spożywczych i w końcu poprzez uruchomioną przez nas w ostatnich dniach stronę internetową www.cannalife.pl, na której zakupić można produkty konopne z zawartością CBD, z których zyski nasza fundacja w całości przekaże na zakup bilirubinometrów – wyjaśnia Krzysztof Gorzkiewicz, prezes fundacji Pomaganie Jest Trendy.

W ramach zeszłorocznej akcji fundacji w tym roku odwiedziła pięć placówek szpitalnych, którym przekazano kosmetyki naturalne do pielęgnacji skóry niemowlaków o łącznej wartości 85.000 zł.

W tym roku fundacja zrezygnowała również z kosztów promocji swoich produktów w sieci, przekładając budżet ten na budowanie ogólnopolskiego wolontariatu. W ten sposób każdy może nie tylko pomagać, ale także zarabiać, bowiem nowy sklep internetowy umożliwia generowanie linków personalnych, co w konsekwencji powoduje, iż każda osoba, która wygeneruje swój link i doprowadzi do zakupu produktów ze sklepu, otrzyma wynagrodzenie równe budżetowi, który dotychczas fundacja musiała i tak przeznaczać na promocję w internecie.

Kontakt

Masz jakiekolwiek pytanie wyślij wiadomość.

Wysyłanie

 Copyright © Be Art 2015. All Right Reserved. Developed by Karol Sz.

 

Polityka Prywatności

 

Narzędzia ochrony prywatności

 
   
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account