„Hard Times” to nowa propozycja duetu Rozmazani utrzymana w klimatach Peaches i Recoil: https://youtu.be/pue0Ha354kc.

 

 

Rozmazani: „„Hard Times” to wyrazisty i agresywny rytm w stylu Peaches z chłodnym i apatycznym wokalem. Niektórzy słyszą tu również wpływ Recoil. To nie pierwszy utwór opublikowany po wydaniu ostatniej płyty jednak pierwszy, który pojawi się na kolejnej. W takim klimacie chcemy utrzymać materiał”. 

„Dzieli nas 250km, łączy Internet, pasja do muzyki, Logic Pro X oraz urządzenia do rejestracji dźwięku. Nagrywamy osobno, na odległość, tworzymy w dwóch różnych światach: On syntetyczny, EBM, electro, Ona rozmazana między industrialem, rockiem alternatywnym oraz jazzem i klasyką wyssanymi z mlekiem… taty. Wynikiem współpracy jest elektronika z połamanymi rytmami, surowe pianino wybijające się spod syntetyzatorów i brudnego basu. Wszystko to okraszone wielogłosami”. 

Pierwsza płyta ROZMAZANYCH „SYNTHuzjazm” ukazała się we wszystkich serwisach streamingowych 28 maja 2021. Składają się na nią utwory powstałez muzycznych strzępków przesyłanych sobie wzajemnie na różne okazje: urodziny, na dobranoc, na dzień dobry.

Kontakt

Masz jakiekolwiek pytanie wyślij wiadomość.

Wysyłanie

 Copyright © Be Art 2015. All Right Reserved. Developed by Karol Sz.

 

Polityka Prywatności

 

Narzędzia ochrony prywatności

 
   
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account