I Forum organizowane przez Prawo Kobiet, „Kobieco przy kawie o sprawie”, odbędzie się w dniu 18 marca 2023r. we Wrocławiu w Hotelu Śląsk.

 

 

 

To merytoryczne spotkanie kobiet, podczas którego poruszonych zostanie wiele ważnych dla kobiet kwestii min. w zakresie pozytywnej psychologii, seksuologii, komunikacji, asertywności w relacjach, zarządzania sobą, kreowania ścieżki zawodowej,  budowania społeczności wokół własnej marki.

„Celem tej konferencji jest zaproszenie Cię do tego, abyś odpuściła swoje ograniczenia, ciężary i pozwoliła sobie żyć pełną piersią, z lekkością i radością, Chcemy byś doceniła siebie i zaczęła celebrować życie, swoje marzenia oraz kobiecy świat emocji przekonuje Ewelina Miśko-Pawłowska, prezes Fundacji Prawo Kobiet.

Gościem specjalnym na marcowym forum będzie Małgorzata Ohme, redaktorka i pisarka, z zawodu psycholog, autorka kilku książek. Małgorzata przekaże uczestniczkom wydarzenia jaka jest recepta na Dobre Życie, ponieważ codziennie mamy szansę na lepsze życie. I choć czasami chcielibyśmy myśleć inaczej, to jednak szczęście zależy od nas, a recepta na nie, wcale nie jest skomplikowana.

Podczas wydarzenia nastąpi akcja finałowa kampanii społecznej TAK! Jestem SUPERWoman II edycja, którą w dniu 1 stycznia uruchomił zespół Prawo Kobiet.

„Zależało mi by zachęcić kobiety w ramach Akcji TAK! Jestem SuperWoman do podzielenia się swoją historią, o tym jak życie im „nogę podstawiło” i zmieniło wiele w ich sferze osobistej albo zawodowej, i co ważne jak sobie z tym poradziły” tłumaczy Ewelina Miśko-Pawłowska – prawnik z zawodu, „pracuję z kobietami, które przeszły czasami bardzo wiele, gubiąc po drodze siebie, poczucie swojej kobiecości, świadomości własnego JA. Moim celem w realizacji tej akcji, było spowodowanie by jak największa ilość kobiet,  uwierzyła w siebie, w swoją siłę i kobiecość i przyznała przed sobą i przed światem zewnętrznym : TAK! Jestem SuperWoman.”

Organizator akcji przewidział dla 3-ech laureatek konkursu, których historia uzyska największą ilość głosów na stronie www.prawokobiet.pl/superwoman, nagrodę główną w postaci profesjonalnej kobiecej sesji zdjęciowej z udziałem specjalistów od stylizacji. Sesja odbędzie się na początku kwietnia we Wrocławiu. Głosowanie nad opublikowanymi historiami, wybranymi przez trzyosobową Kapitułę Akcji w osobach : Anny Walenczak, Kamili Marczak-Glapiak oraz Małgorzaty Ewy Kachel spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń, zaczyna się w dniu 11 lutego, a kończy 28 lutego. Fundacja zapewnia jednak, że każda laureatka opublikowanej historii zostanie nagrodzona.

Na wydarzenia możesz zarezerwować dla siebie miejsce pod linkiem :

https://prawokobiet.pl/forum/

Tymczasem zapraszamy do oddawania głosów na Super Kobiety, wybrane przez kapitułę:

https://www.prawokobiet.pl/superwoman/

Kontakt

Masz jakiekolwiek pytanie wyślij wiadomość.

Wysyłanie

 Copyright © Be Art 2015. All Right Reserved. Developed by Karol Sz.

 

Polityka Prywatności

 

Narzędzia ochrony prywatności

 
   
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account