„Gram o wszystko bo godzina jeszcze młoda.” ten intrygujący tytuł stanowi zapowiedź niezwykłego wieczoru na jaki zapraszamy w niedziele 4 lutego w Warszawie. 

 

Coś aktorskiego, coś musicalowego i coś nowego.

Główną atrakcją wieczoru jest koncert wokalny Iwony Manisty-Kutryś.

 

W trakcie wieczoru goście, będą mieli okazje wysłuchać piosenki znane i lubiane takich mistrzów słowa jak Wojciech Młynarski, Agnieszka Osiecka czy Jeremi Przybora w przyjemnej, lekko jazzowej interpretacji.

 

W drugiej części koncertu będą piosenki z płyty „Godzina jeszcze młoda” do tekstów Ewy Jowik, Grażyny Orlińskiej czy Radka Figury oraz wiele niespodzianek.

 

Akompaniuje na pianie Piotr Boczek.

 

W przerwie będzie można porozmawiać, zakupić płytę oraz napić się pysznego wina czy innych napojów. Wszystko w uroczej atmosferze niepowtarzalnej winiarni oraz pracowni malarskiej La Boheme.

 

 

Iwona Manista-Kutryś
Wokalistka, kompozytorka, pedagog i aktorka. Ukończyła studia edukacji artystycznej na Uniwersytecie Łódzkim oraz dyrygenturę chóralną na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, a także Szkołę Aktorską Haliny i Jana Machulskich w Warszawie. Miała okazję występować między innymi w Teatrze Stu w Krakowie, Teatrze Stara Prochoffnia w Warszawie. Zdobywała doświadczenie sceniczne między innymi u Janusza Józefowicza, Jana Machulskiego.
Muzyka to jej największa pasja. Uwielbia też teatr, film, poezję, książki, fotografię, dlatego lubi do swoich klipów dodawać zdjęcia, bo potrafią jak poezja i muzyka uchwycić to co ulotne i piękne. Jej kompozycje można znaleźć na YouTube. Jedna z nich „Taniec” ze słowami Ewy Jowik – lesznowolskiej poetki zdobyła dwukrotnie wyróżnienie na Ogólnopolskim Festiwalu Jonasza Kofty w Warszawie i półtora roku gościła na Łagodnej Liście Przebojów internetowego Radia Aspekt wielokrotnie na pierwszym miejscu.
W swoim repertuarze ma wiele piosenek oprócz autorskich – piosenki Agnieszki Osieckiej, Wojciecha Młynarskiego, Jeremiego Przybory, Jonasza Kofty i inne. Ma do zaoferowania kilka recitali, swobodnie czuję się w piosence aktorskiej, jazzowej, musicalowej, kabaretowej, poetyckiej czy dobrym popie. Gra też w komediowym spektaklu ADAMM w reżyserii Ewy Kłujszo, który otrzymał III miejsce na Mazowieckim Festiwalu Teatralnym „Totalnie teatralnie”, oraz nagrodę za najlepszą rolę żeńską.

 

Iwona Manista-Kutryś wydała swoją solową płytą pt: „Godzina Jeszcze młoda”, na której znajdują się głównie Jej kompozycje ale nie tylko. Więcej o płycie i artystce na stronie: www.manista.kutrys.pl oraz na profil na FB, piosenki autorskie i covery na YouTube

 

Zapraszamy serdecznie ♥ Bądźcie z nami !

Niedziela 4 luty 2018 r. godzina 18:00.

La Boheme

ulica Mysłowicka 1 Warszawa

– wejście od ulicy Bohomolca (Żoliborz)

 

 

 
źródło: tekst i zdjęcia-Iwona Manista-Kutryś
Redakcja

Redakcja

be-art.pl Portal z Kulturą.
Informacje z kraju i ze świata - Wywiady - Felietony - Zapowiedzi wydarzeń artystycznych - Relacje z wernisaży - Projekty artystyczne -Patronaty medialne - Reklama - Prezentacja i sprzedaż sztuki.
Redakcja

Kontakt

Masz jakiekolwiek pytanie wyślij wiadomość.

Wysyłanie

 Copyright © Be Art 2015. All Right Reserved. Developed by Karol Sz.

 

Polityka Prywatności

 

Narzędzia ochrony prywatności

 
   
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account