Na Aukcji sztuki Orientu, która odbędzie się 6.04.2017r. w warszawskiej siedzibie Domu Aukcyjnego DAES, zaprezentowane zostanie rzemiosło z Azji Wschodniej, pochodzące głównie z Japonii, Chin oraz Nepalu.

 

Jedną trzecią obiektów stanowić będą elementy broni japońskiej, poza tym niewielkich rozmiarów chińskie figurki i japońskie netsuke, a także puzderka, inra oraz naczynia wykonane w przeróżnych technikach i materiałach: obok niewielkiej tabakierki z ametystu, na aukcji nabyć będzie można wielobarwne talerze wykonane w technice emalii komórkowej. Między innymi z Nepalu pochodzą posągi z brązu przedstawiające wschodnie bóstwa.

Przed Aukcją Orientu zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w degustacji wyjątkowej tajwańskiej whisky Kavalan. Wydarzenie poprowadzi Jarosław Buss – koneser, znawca i propagator tego bursztynowego trunku, który jako pierwszy Polak otrzymał propozycję sędziowania w prestiżowych zawodach World Whiskies Awards odbywających się, co roku w Londynie. Uczestnicy aukcji będą mogli zakupić na miejscu degustowaną whisky w okazyjnej cenie.

 

6 kwietnia 2017, Dom Aukcyjny DAES, ul. Piękna 28/34, lok. 1, Warszawa

Degustacja whisky Kavalan: godz. 17.00, wstęp wolny
Aukcja sztuki Orientu: godz. 18.00, wstęp wolny
Wystawa przed aukcyjna: 9 marca–6 kwietnia, wstęp wolny

 


Kontakt:  Justyna Guziec, PR coordinate

guziecjustyna@gmail.com , m:  +48 508 069 334    justyna@fashionproject.pl

 

Patronat medialny be-art.pl Portalu z Kulturą

 

Redakcja

Redakcja

be-art.pl Portal z Kulturą.
Informacje z kraju i ze świata - Wywiady - Felietony - Zapowiedzi wydarzeń artystycznych - Relacje z wernisaży - Projekty artystyczne -Patronaty medialne - Reklama - Prezentacja i sprzedaż sztuki.
Redakcja

Kontakt

Masz jakiekolwiek pytanie wyślij wiadomość.

Wysyłanie

 Copyright © Be Art 2015. All Right Reserved. Developed by Karol Sz.

 

Polityka Prywatności

 

Narzędzia ochrony prywatności

 
   
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account