Gorąca Bułgaria w Krakowie już w najbliższy czwartek! Już 27.08 w restauracji Vistula Port odbędzie się Charytatywny Wieczór Bułgarski, którego organizatorem jest krakowski społecznik i trener językowy Dawid Łasut.

 

W programie przewidziana jest prelekcja znanych podróżników Andrzeja i Elżbiety Lisowskich, szwedzki stół bałkańskich przysmaków, upominki od Bułgarskiego Instytutu Kultury, pyszny tort oraz licytacja charytatywna na rzecz fundacji „Możesz na mnie liczyć” (więcej informacji o realizowanych przez nią projektach znajdziecie na www.pomoz.pl).

Ze względu na wciąż panującą epidemię, organizator ograniczył liczbę uczestników do 60 osób. Wszystkich zainteresowanych tematyką podróżniczą oraz pomaganiem serdecznie zapraszamy. Na słowa podziękowania zasłużyli partnerzy wydarzenia Bułgarski Instytut Kultury, Alina Roszczyńska Kancelaria Finansowo-Ubezpieczeniowa, Leśne Spa, The Secret Soap Store, catering dietetyczny Optimal Fit, Barber Familia Barber Shop, cukiernia Złote Jabłuszko, Lidia Solarz (przedstawiciel Raypath Polska).

Więcej informacji oraz możliwość zapisu przez formularz kontaktowy na fb-kowej stronie organizatora Dawid Łasut.

Ilość miejsc ograniczona.

Charytatywny Wieczór Bułgarski, 27.08 restauracja Vistula Port. Start 19.30.

Kontakt

Masz jakiekolwiek pytanie wyślij wiadomość.

Wysyłanie

 Copyright © Be Art 2015. All Right Reserved. Developed by Karol Sz.

 

Polityka Prywatności

 

Narzędzia ochrony prywatności

 
   
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account