BE-ART exclusive obejmuje patronatem medialnym, różnorodne wydarzenia związane z promocją szutki, wydarzenia artystyczne i kulturalne, festiwale, wystawy itp. Od tego roku naszym patronatem medialnym, zostaje objęty także Sceniczny Otwarty Festiwal Artystyczny SOFA.

SOFA, czyli Sceniczny Otwarty Festiwal Artystyczny to wydarzenie na kulturalnej mapie Warszawy, organizowane od 2008 r. przez uczniów LXIV LO im. „Witkacego”.

Festiwal łączy wiele form wyrazu artystycznego – od tańca oraz muzyki, przez teatr i malarstwo, aż po film czy fotografię. To nie tylko okazja do obejrzenia prac, ale także możliwość posłuchania opinii profesjonalistów, którzy co roku chętnie wspierają naszą inicjatywę swoją obecnością i pomocą merytoryczną. Jest to także szansa do nawiązania nowych kontaktów czy znajomości. Wzięcie udziału w konkursie daje możliwość pokazania swojego talentu całej Warszawie, usłyszenia komentarzy od specjalistów czy nawet wygrania nagrody o charakterze rozwojowym.

Odwiedzającym oferujemy szeroki wybór ciast w kawiarence, która co roku proponuje coraz to nowe rozwiązania zarówno kulinarne jak i estetyczne. Zwieńczeniem festiwalu jest zawsze koncert zespołu-gwiazdy, który zazwyczaj przeradza się w huczne afterparty. W celu urozmaicenia i nadania naszemu festiwalowi charakteru, wybieramy temat, który determinuje wygląd dekoracji i panującą atmosferę. Najbliższa edycja będzie nawiązywać do okresu PRL-u, chcemy młodym ludziom trochę przybliżyć kulturę i sztukę tego okresu. Chcemy pokazać możliwie najbardziej pozytywny i kolorowy aspekt komunizmu, jak paradoksalnie by to nie brzmiało.

SOFA 5 SOFA 8

SOFA 2 SOFA 9

By spełnić wszystkie wyżej wymienione założenia i Wasze rosnące oczekiwania, prosimy o pomoc różne podmioty gospodarcze, które odpowiadają nam zawsze z dużym entuzjazmem. W tym roku mamy zaszczyt rozpocząć współpracę z portalem BE-ART exclusive, który będzie figurować jako nasz patron medialny oraz z platformą artystyczną Be Art – sponsorem nagród. Oprócz tego na naszym festiwalu pojawi się sama właścicielka obu serwisów – pani Lidia Bąk, której dziękujemy za okazane zaangażowanie w promocję i rozwój SOFY.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych promowanie sztuki i kultury wśród młodzieży do wsparcia tej prężnie rozwijającej się inicjatywy oraz do czynnego udziału w nadchodzącym wydarzeniu. Zainteresowanych prosimy o kontakt biuro@be-art.pl z dopiskiem SOFA.

BE-ART exclusive

Redakcja

Redakcja

be-art.pl Portal z Kulturą.
Informacje z kraju i ze świata - Wywiady - Felietony - Zapowiedzi wydarzeń artystycznych - Relacje z wernisaży - Projekty artystyczne -Patronaty medialne - Reklama - Prezentacja i sprzedaż sztuki.
Redakcja

Kontakt

Masz jakiekolwiek pytanie wyślij wiadomość.

Wysyłanie

 Copyright © Be Art 2015. All Right Reserved. Developed by Karol Sz.

 

Polityka Prywatności

 

Narzędzia ochrony prywatności

 
   
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account