Międzynarodowe Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne Beauty Days 19 – 21 maja 2017 roku w Ptak Warsaw Expo to wydarzenie podczas którego spotkają się profesjonaliści branży fryzjerskiej i kosmetycznej.

 

Przez trzy dni, od 19 do 21 maja, powierzchnia 30 000 m2 największego centrum targowo-kongresowego w Europie Środkowej zapełni się stoiskami profesjonalistów branży fryzjerskiej i kosmetycznej. Inicjatywa zrzesza miłośników branży kosmetycznej oraz fryzjerskiej, zarówno profesjonalistów poszukujących inspiracji i nowych dróg rozwoju swojej działalności, jak i pasjonatów-amatorów żądnych najmodniejszych trendów. Targi są doskonałą okazją do poznania branżowych nowości, jak i zaznajomienia się z bogatą ofertą produktów specjalistycznych oraz zabiegów dostępnych na rynku.. W jednym miejscu spotka się ponad 150 wystawców z Polski i z zagranicy, u których można będzie zrobić zakupy ze zniżkami nawet do 60%. Targi będą też okazją, aby skorzystać z bezpłatnych zabiegów i zasięgnąć porad ekspertów w dziedzinie kosmetyki i fryzjerstwa.

Zaprezentuje się ponad 300 polskich i zagranicznych marek. Przestrzeń wystawiennicza zostanie podzielona na 18 stref tematycznych: fryzjerstwo, paznokcie, kosmetyka kolorowa, kosmetyka pielęgnacyjna, perfumy, medycyna estetyczna, piękny uśmiech, anti-aging, salony SPA i hotele, wyposażenie gabinetów i SPA, dietetyka, podologia, trychologia, masaż i rehabilitacja, depilacja, opalanie, usługi dla branży kosmetycznej.

Międzynarodowe Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne Beauty Days to wydarzenie o charakterze biznesowym i edukacyjnym. Jest to szansa na poszerzenie kontaktów biznesowych oraz możliwość zdobycia wiedzy z zakresu nowych trendów. Ponad 250 wystawców z kraju i zagranicy zaprezentuje nowości, produkty i zabiegi, a najlepsze z nich zostaną nagrodzone w konkursie Crystal Beauty. Podczas Targów odbędą się liczne wydarzenia towarzyszące, a wśród nich m. in. Akademia Fryzjerska, Międzynarodowy Konwent Branży Kosmetycznej, mistrzostwa, warsztaty, szkolenia, konferencje oraz pokazy. Zaangażowane do współpracy ikony stylu, eksperci i znane nazwiska ze świata beauty dodadzą targom blasku.

Równolegle w dniach 20-21 maja 2017 odbędzie się już III edycja konferencji Meet Beauty. Ideą konferencji jest nawiązywanie i budowanie relacji między blogerami, a markami BEAUTY, dzielenie się wiedzą, wspólną pasją oraz nowościami w branży. To dzięki liderkom opinii obecnym na konferencji Meet Beauty, marki mają możliwość dotrzeć do ponad 12 mln użytkowników miesięcznie.

300 największych blogerów i vlogerów z kategorii URODA oraz najlepsze marki fryzjerskie i kosmetyczne w jednym miejscu w jednym czasie!

Jesteś producentem, dystrybutorem lub oferujesz usługi dla sektora fryzjerskiego lub kosmetycznego? Pracujesz w branży fryzjerskiej, kosmetycznej lub interesujesz się tematyką beauty? Zostań Wystawcą lub zarejestruj się już dziś na beautydays.pl/rejestracjai weź udział w Targach. Podczas wydarzania dostępna będzie Czytelnia, w której odwiedzający będą mogli zapoznać się z literaturą oraz czasopismami związanymi z tematyką.

Odbierz bezpłatny bilet na beautydays.pl, a na wydarzenie pojedziesz bezpłatnym autobusem Beauty Days jadącym z Dworca Centralnego i Dworca Zachodniego.

 

 

Kontakt

II edycja Międzynarodowych Targów Fryzjerskich i Kosmetycznych Beauty Days
19 – 21 maja 2017 roku, Ptak Warsaw Expo al. Katowicka 62 05 – 830 Nadarzyn
organizator: Międzynarodowe Centrum Targowo – Kongresowe Ptak Warsaw Expo
tel. +48 513 030 442, 42 235 26 12, beautydays@warsawexpo.eu, www.beautydays.pl

 

źródło: Międzynarodowe Centrum Targowo – Kongresowe Ptak Warsaw Expo
Redakcja

Redakcja

be-art.pl Portal z Kulturą.
Informacje z kraju i ze świata - Wywiady - Felietony - Zapowiedzi wydarzeń artystycznych - Relacje z wernisaży - Projekty artystyczne -Patronaty medialne - Reklama - Prezentacja i sprzedaż sztuki.
Redakcja

Kontakt

Masz jakiekolwiek pytanie wyślij wiadomość.

Wysyłanie

 Copyright © Be Art 2015. All Right Reserved. Developed by Karol Sz.

 

Polityka Prywatności

 

Narzędzia ochrony prywatności

 
   
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account