Już po raz 8 Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej przyzna nagrody najbardziej prestiżowego programu branżowego Polish Exclusive! Wyróżnienie przyznawane są w dwóch kategoriach: Ekskluzywna Polska Marka oraz Ekskluzywna Zagraniczna Marka dostępna na polskim rynku. O tym, które firmy zostaną kolejnym triumfatorem programu, dowiemy się już w lutym.

Ideą Programu jest nominacja, selekcja orz promocja dynamicznych, nowoczesnych firm, których produkty i usługi spełniają najwyższe standardy jakości. Wybieramy produkty, które wyróżniają się luksusowym designem, łączą estetykę z funkcjonalnością, zapewniają komfort użytkowania i korzystają z zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Wyróżniamy usługi, które kompleksowo zaspakajają potrzeby najbardziej wymagających klientów.

Aby zdobyć statuetkę Polish Exclusive, zgłoszone firmy muszą przejść proces weryfikacji i spełnić określone w nich standardy. Niezależny audyt wszystkich odpowiedzi jest gwarancją odpowiedniego przebiegu procesu. Laureaci otrzymają statuetkę oraz prestiżowe godło promocyjne.

– Od 15 lat potwierdzamy wiarygodność, pozycję firm na rynku krajowym jak i arenie międzynarodowej. Statuetka Polish Exclusive to jedyne w kraju wyróżnienie potwierdzające bezkonkurencyjność podmiotu jak i produktu na rynku- mówi Marcin Andrzejewski Dyrektor Programowy Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej.

Finał programu oraz wręczenie Statuetek odbędzie się w Sheraton Warsaw Hotel 16 lutego 2018 podczas Wielkiej Gali Biznesu!

– Wielka Gala Biznesu to najbardziej prestiżowe wydarzenie roku, na którym nagradzamy wysoką jakość jak i elitarność produktu czy usługi- dodaje Marcin Andrzejewski.

 

 

 

Wnioski zgłoszeniowe należy składać na adres mailowy biuro@polishexclusive.pl do 15 grudnia 2017 r.

Więcej informacji: http://polishexclusive.pl

df

źródło: Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej Sp. z o.o.
Redakcja

Redakcja

be-art.pl Portal z Kulturą.
Informacje z kraju i ze świata - Wywiady - Felietony - Zapowiedzi wydarzeń artystycznych - Relacje z wernisaży - Projekty artystyczne -Patronaty medialne - Reklama - Prezentacja i sprzedaż sztuki.
Redakcja

Kontakt

Masz jakiekolwiek pytanie wyślij wiadomość.

Wysyłanie

 Copyright © Be Art 2015. All Right Reserved. Developed by Karol Sz.

 

Polityka Prywatności

 

Narzędzia ochrony prywatności

 
   
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account