Pragniemy podzielić się z Państwem wiadomością, która mamy nadzieję, iż ułatwi Wam aktywne korzystanie z oferty sprzedaży prac za pośrednictwem be-art.pl Portal z Kulturą.

Pragniemy nie tylko stale rozwijać się, ale także dostosowywać swoje usługi do oczekiwań naszych klientów i artystów. Mając na uwadze sugestie i opinie naszej społeczności, dotyczące poprawy funkcjonowania naszych usług kierowanych w stronę artystów, pragniemy ogłosić wprowadzenie nowego, łatwego w obsłudze Panelu Sprzedawcy, dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Usługa ta zostanie wprowadzona automatycznie, bez konieczności jakichkolwiek czynności z Waszej strony.

Wprowadzenie Panelu Sprzedawcy, ma za zadanie, znacznie uprościć zarządzanie Waszymi pracami oraz ich wysyłką, jak również ułatwić dostępność do raportów sprzedaży. Artysta ma również podgląd do swoich zamówień w czasie rzeczywistym oraz do swoich zarobków w postaci wykresów i wskaźników graficznych.

Panel Sprzedawcy, składa się z następujących elementów.

– Storna startowa panelu, czyli tzw.„Kokpit” zawiera podstawowe informacje związane ze sprzedażą Waszych prac. Kokpit umożliwia Wam, sortowanie danych wg. daty, co pozwala na uzyskanie szczegółowych raportów sprzedaży i statystyk sprzedaży w dowolnie wybranym okresie, oraz informacji o Waszych ostatnich zamówieniach jak również nowo dodanych produktach.

– Zakładka „Produkty”, zawiera listę wszystkich Waszych produktów, które są zamieszczone w naszym Sklepie oraz informacje dotyczące daty publikacji i aktualnego statusu edycji: szkic lub opublikowany. W „edycja” można także zmienić status danego produktu i przenieść go jednym kliknięciem w tryb sprzedaży aukcyjnej, określając konkretny czas trwania licytacji.

– W zakładka „Zamówienia” zawarte są wszystkie informacje związane z zamówieniami czyli informacje o adresie wysyłki do klienta, status zamówienia, możliwość wydruku etykiety wysyłkowej z adresem nabywcy.

– „Ustawienia” – zamieszczacie tu wszystkie informacje o Waszym sklepie np. adres wysyłki, dane kontaktowe sklepu. To właśnie tu, zamieszczacie, informacje dotyczące Waszego konta w PayPal, służącego do wypłacania Wam należności. „Branding” – zakładka w ustawieniach pulpitu, gdzie możecie dodać logo, baner lub inne graficzne elementy reprezentujące markę Waszego sklepu. „Wysyłka” – zakładka ta służy do określenia przez artystę wszelkich opcji związanych z wysyłką sprzedanej pracy lub dzieła w kraju i za granicą. W zakładce „Społecznościowe” możecie podpiąć linki kierujące klientów bezpośrednio do Waszych własnych profili na poszczególnych platformach społecznościowych.

– Zakładka „Zobacz Sklep” : Ta zakładka przekierowuje Was do strony waszego sklepu czyli miejsca gdzie znajdziecie wszystkie powyżej omówione informacje i wybory jakich dokonaliście.

 

Życzymy miłych wrażeń i aktywnego uczestnictwa w życiu be-art.pl , które przyniesie Wam wiele nowych klientów i udanych transakcji.

Redakcja

Redakcja

be-art.pl Portal z Kulturą.
Informacje z kraju i ze świata - Wywiady - Felietony - Zapowiedzi wydarzeń artystycznych - Relacje z wernisaży - Projekty artystyczne -Patronaty medialne - Reklama - Prezentacja i sprzedaż sztuki.
Redakcja

Kontakt

Masz jakiekolwiek pytanie wyślij wiadomość.

Wysyłanie

 Copyright © Be Art 2015. All Right Reserved. Developed by Karol Sz.

 

Polityka Prywatności

 

Narzędzia ochrony prywatności

 
   
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account